"Tünelin Ağzından Dehşet Hikayeleri"Kitabın Adı: Tünelin Ağzından Dehşet Hikayeleri
Orijinal Adı: Tales of Terror From The Tunnel’s Mouth
Yazarı: Chris Priestly
Çeviren: Emine Ayhan
Yayın Evi: Tudem Yayınları
Sayfa Sayısı: 231
Tür:  Korku, Gerilim, Fantastik, Paranormal

Tanıtım Yazısı:
Robert Harper için tatilden okula geri dönüş zamanıdır. Pek sevmediği üvey annesinden ayrılacak olmanın getirdiği mutluluk, tek başına çıkacağı ilk tren yolculuğunun yarattığı heyecanla birleşince Robert'ı garip bir ruh hali sarar. Tren hareket ettikten kısa bir süre sonra sebebi bilinmeyen bir arıza yüzünden bir tünelin ağzında aniden durunca işin rengi değişmeye başlar. Robert'la aynı kompartımanda seyahat eden kimliği belirsiz beyazlar içindeki bir kadın vakit geçirmek için hikâyeler anlatmayı önerir. Oysa bunlar pek de çocuklara anlatılacak türden hikâyeler değildir. Robert çok geçmeden bu ilginç kadına ve anlattığı dehşet verici öykülerin büyüsüne kapılır. İsmini öğrenmeyi başaramadığı bu esrarengiz kadından korkuyor olmasına rağmen onu dinlemekten kendini alıkoyamaz. Beyazlı Kadın'ın hikâyeleri anlatırken dudaklarında asılı duran buruk gülümseme, trendeki yolcuların karanlık kaderine adeta yön vermektedir…

Robert Harper, pek çok ilki yaşadığı bu yolculukta, hiç tanımadığı insanlarla yalnız başına seyahat etmenin ne kadar korkunç olabileceğini keşfederken, sizler de Beyazlı Kadın'ın anlattığı dehşet verici hikâyelerle iliklerinize kadar ürpermeye hazır olun!

Yorum
Chris Priestley’in yazmış olduğu Dehşet Hikayeleri Serisinin üçüncü ve son kitabı sizi dehşete düşürmeye devam ediyor.
Her ne kadar bir çocuk kitabı gibi gözükse de Chris Priestley’in yazmış olduğu hikayeler beni de gerçekten dehşete düşürüp korkutuyor.
Robert yaz tatilinden okula dönmektedir ve üvey annesinden kurtulduğu için sevinmektedir. Üvey annesinin içinde bir sıkıntı vardır ve onu göndermek istemez ama Robert yine de trene biner. Bundan sonrası ise muammadır. Kısa bir süreliğinde gözünü kapatıp açtığında trendeki herkes derin bir uykudadır ve trendeki ondan sonraki uyumayan tek kişi karşısında yeni belirmiş olan beyazlar içindeki bir kadındır.

Kitabı her ne kadar serinin ilk iki kitabı kadar beğenmesem de içerindeki “Sera” ve “Rahibe Veronica” adlı hikayelerin beni dehşete düşürdüğünü söyleyebilirim.

Lütfen yorumlarınızı bizden esirgemeyin...

Puanlama:Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kopyala-Yapıştır yaparak İfade bırakabilirsiniz!
😂😉😊😋😍😘😗😙😚🙂🤗😇🤓🤔😐😑😶🙄😏😯🤐😮😥😣😒😓😔😕🙃😟😞😖🙁😢😭😦😰😳😵😡😠