"Facebook Masalları"

Kitabın Adı: Facebook Masalları: İnsanın Ruhuna İlham Veren Modern Zaman Mucizeleri
Orijinal Adı: Facebook Faırytales: Modern-Day Mıracles to Inspıre the Human Spırıt
Yazarı: Emıly Lıebert
Çeviren: Nehir Güler
Yayın Evi: Derin Kitap
Sayfa Sayısı: 262
Tür: Öyküleyici Gerçeklik 

Tanıtım Yazısı:
40 yıl sonra bir araya gelen kız kardeşler.
Kimsesiz bir çocuğu evlat edinen bir çift.
Organ bağışında bulunulan bir anne.

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde, Facebook adında bir sosyal paylaşım ağı vardı. Dünyanın her yanından insanları buluşturan bu ağ, yeni aşkların ve dostlukların doğmasına, insanların yeni bir kariyere ya da hayata başlamalarına, hatta donör bulmalarına bile yardımcı oldu. Günlerden bir gün, Emily Liebert adında bir yazar, Facebook kullanıcılarıyla yaptığı söyleşilerden yola çıkarak Facebook Masalları adında bir kitap yazdı. Niyeti, internet ortamındaki mutlu sonları okuyucularla paylaşmaktı.

Sadece birkaç yıl içerisinde, dünya çapında 350 milyon kullanıcı sayısına ulaşan Facebook'u insanlar biyolojik babalarını bulmak, organ aramak, muhtaçlara yardım etmek, suçluları yakalamak ya da Obama gibi, başkanlık seçimlerini kazanmak için kullandılar.
İnsan ruhunun zorlukların üstesinden gelme gücünün internet ortamında bile ne kadar etkili olduğunu ortaya koyan Facebook Masalları okuyanlara ilham verecek.

Kapak Tasarımı:
Kapak tasarımı kitap içerisindeki görsellerle sağlanmış bir vaziyette sadelik sağlanarak hazırlanmış olmasına karşın oldukça hoş. Kısacası: BEĞENDİM…


Yorumum

Kısacası tam beklediğim tarzda bir kitap oldu. Emıly Lıebert’ın yazmış olduğu ve Derin Kitap’tan çıkmış olan “Facebook Masalları: İnsanın Ruhuna İlham Veren Modern Zaman Mucizeleri” kısa kısa öykülerle(masallarla) sizi bambaşka gerçekliğe götürüp sosyal paylaşım sitelerinin gücünü gösteriyor. Sizde sosyal paylaşım sitelerinin gerçek gücünü görmek istiyorsanız sakın kaçırmayın derim.
Lütfen bizden yorumlarınızı esirgemeyiniz…
  
Puanlama:Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kopyala-Yapıştır yaparak İfade bırakabilirsiniz!
😂😉😊😋😍😘😗😙😚🙂🤗😇🤓🤔😐😑😶🙄😏😯🤐😮😥😣😒😓😔😕🙃😟😞😖🙁😢😭😦😰😳😵😡😠