~Tanrıçanın Mirası~

Tanrıçanın Mirası'nın bugün dağıtımı yapılıyor. Holleyyyy.

Duyuru bizzat Ephesus Yayınları'nın Facebook Sayfasından yapıldı. Kitabın uzun bir süredir çıkmasını bekleyenlerdenim açıkçası. İkinci kitap çok heyecanlı bir yerde bittiği için mal gibi ortada kaldıydım ama nihayetinde çıktı işte. Kitabın yayımlanmama sebebi kitabın içeriğinin üstünde yer alan Tanrıçanın Mirası yerine önceki kitabın ismini basım hatası dolayısıyla yazılmasıymış ve bu yüzden biz okurlara sunuyorlardı "Yayımlayalım mı yoksa yeni basım yapmamızı bekler misiniz?" diye. Bende "Boşuna kağıt israfı olmasın biz sonuçta içeriğini okuyacağız." dedim ve bir kaç kitap sever de destekleyince işte dağıtılmaya başlayacak.

Peki bu serinin üçüncü kitabının konusu nedir?

İşte Tanrıçanın Mirası'nın Merakla Beklenen Konusu:

Aşk ya da yaşam.
Henry ya da çocuğu. 
Ailesinin ya da dünyanın sonu.
Kate bir tercih yapmak zorunda...
Kate Winters, dokuz ay süren bir esaret boyunca kıskanç bir tanrıçaya, intikam peşinde olan bir Titan'a ve hiç beklemediği bir gebeliğe rağmen ayakta kalmayı başardı. Şimdi Tanrılar'ın Kraliçesi doğmamış çocuğunu elinden almak istiyor ve Kate'in onu durdurması olanaksızdı; Kronos ile bir pazarlık yapana dek.
Titanlar'ın Kralı Kronos, Kate'in sadakati ve bağlılığına karşılık insanlığı bağışlayacak ve Kate'in çocuğunun kendisinde kalmasına izin verecektir. Ancak yine de Henry'yi, Kate'in annesini ve konseyin geri kalanını yok etmeye kararlıdır. Kate anlaşmayı reddettiği takdirde ise dünya üzerindeki en son tanrı ve ölümlü kişi yok olana dek dünyayı yerle bir edecektir.
Sevdiği herkesin kaderi omuzlarındayken Kate imkânsız olanı başarmak zorundadır: Evrendeki en güçlü varlığı yenmenin bir yolunu bulmak, hem de sahip olduğu her şey pahasına olsa bile. Bedeli ölümsüzlüğü olsa bile.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kopyala-Yapıştır yaparak İfade bırakabilirsiniz!
😂😉😊😋😍😘😗😙😚🙂🤗😇🤓🤔😐😑😶🙄😏😯🤐😮😥😣😒😓😔😕🙃😟😞😖🙁😢😭😦😰😳😵😡😠