Paulo Coelho ~ Aldatmak

Evet, Paulo Coelho'nun dün itibariyle son kitabı olan "Aldatmak" Can Yayınları imzasıyla satışa sunuldu. Yalnız henüz kitap çıkmadan Can Yayınları bize bir sürpriz yaparak "Aldatmak" kitabının kapak görseli üzerine basılı olan kurabiyelerini biz D&Rcılara gönderdi. İşte o kurabiler.

 Birini arkadaşım dayanamayıp aşırdığı için fotoğrafta göremiyorsunuz ama gerçekten çok güzel bir jest değil mi?

İşte bu jestte karşılık bende tanıtımını yapayım kitabın değil mi?


... yaşadığım sokak, sokak lambaları, şu an içinde bulunduğum ev, salondaki mobilyalar, bir gün hepsi ortadan kaybolacak... tıpkı bedenim gibi. Ama bir şey var ki kâinatın ruhunda iz bırakacak: sevgim. Linda ayrıcalıklı bir yaşama sahip olduğunun bilincinde. Yine de her sabah yeni bir güne açtığı gözlerini hemen kapayası geliyor. Arkadaşları ilaç kullanmasını öneriyor. Oysa Linda'nın istediği hissizleşmek değil, yaşadığını hissetmek...

Çünkü yaşamak sevmektir. Paulo Coelho Aldatmak'ta diğer kitaplarından farklı olarak kışkırtıcı, tene dokunan ve tutku dolu bir hikâyeyle çıkıyor okurun karşısına. Her şeyin mümkünmüş gibi sunulduğu bir dünyada, imkânsız aşkın izini sürüyor. Ruhun kuytularında kaybolmaya çekinmeden... Ne de olsa bazen kim olduğumuzu bulmamız için kendimizi kaybetmemiz gerekir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kopyala-Yapıştır yaparak İfade bırakabilirsiniz!
😂😉😊😋😍😘😗😙😚🙂🤗😇🤓🤔😐😑😶🙄😏😯🤐😮😥😣😒😓😔😕🙃😟😞😖🙁😢😭😦😰😳😵😡😠