En Son Kitap ve Kırtasiye Alışverişimden Sevgilerle...


Zaman geçtikçe blog yazma olayında bir durgunluk oluşturduğu biliyorum sevgili okuyucum ama bu duruma bugün itibariyle son vermeyi planlıyorum. Bundan böyle blog maceram tüm hızıyla devam edecek.

Öncelikle tüm okula başlayan siz okuyucularımın 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılının başarılarla dolu geçmesini dilerim. Malum okulların açılmasıyla birlikte kırtasiye dönemi de açılmış oldu ve bende böylelikle kendim için bir kaç ürün almayı başaranlardanım. Üzerine bir de D&R'ın 15 Eylül'de biten 9.90 Kitap kampanyası eklenince sizlerle paylaşabileceğim güzel şeyler birikmiş oldu. Neyse, ben fazla uzatmadan aldıklarıma geçeyim en iyisi mi (?).

Öncelikle Kırtasiye Alışverişim:


Bu sevimli Post-it'leri NoteBook mağazasından 4 TL'ye aldım ama şu anda aşk yaşadığımdan kullanmaya kıyamıyorum.

 İş arkadaşımın bana hediyesi olan üç boyutlu kitap ayracı.

 Tchibo'dan 30 TL'ye aldığım 4'lü Şekilli Delgeç Seti... İyi işler (özellikle ayraçlar) yapacağıma inanıyorum.

 Görünüşe aldanmayın. Resimde küçük gözükmüşler ama bu defterler 1 ortalı okul defteri boyutunda ve kalınlığında. Dikişli olması ayrı bir güzelliklik ama kapakları daha güzel. Her ne kadar sonbaharı yaşasakta güneşi, kumu, denizi anımsatmıyor mu? Özellikle de "aşka var mısın?" kitabını. İçeriği de altdaki görseldeki gibi.

 Mini minnacık çizgisiz not defterim. İş ile ilgili öğrendiklerimi yazmak için.

Kareli bir okul defteri. Bunu amatörde olsam tasarımlarımın taslağını oluşturabilmek için aldım.

Evet, şimdi de kitaplarım da sıra.

 Stephen King'ler. Beni bır türlü kitaplarını alıp da okumayı başaramadığım bir yazar bu Stephen King ama herhalde bu sefer şeytanı bacağını kıracağım. Tepki beni konu olarak merak ettiğim bir kitap, bakalım neler olacak.

 Stephen King ve Göz. Sinemaya "Carrie: Günah Tohumu" olarak uyarlanan ve benim filmini izlediğim bir kitap. Açıkça filmi çok beğendiğim için kıtabı çok merak ediyorum.

 Mahatma Gandhi'nin hayatını ve özgürleşme yolundaki çektiği zorlukları anlatan bir biyografik Çizgi Roman. Bu arada kitabın orjinal fiyatı 12.50 ama D&R'dan bunu 3 TL'ye temin edebilirsiniz. Ta bi kaldıysa...
Yine bir biyografik Çizgi Roman Che Guevara. Hayatını ve yaşantısını merak ettiğim bir kişilikti ama açıkça söylemeliyim ki sanki koca bir hayat özetlenmiş gibiydi. Evet okudum ve yorumu çok yakında blogumda olacak. Tıpkı "Mahatma Gandhi", ""Şamanlar Diyarı" ve "Seri Katilllerin İç Dünyası" gibi...

Evet, zaman böyle akıp giderken siz neler aldınız, neler yapıyorsunuz? yazmayı unutmayın.


2 yorum:

Kopyala-Yapıştır yaparak İfade bırakabilirsiniz!
😂😉😊😋😍😘😗😙😚🙂🤗😇🤓🤔😐😑😶🙄😏😯🤐😮😥😣😒😓😔😕🙃😟😞😖🙁😢😭😦😰😳😵😡😠