2. El Kitaplar - İndirim ve Daha Nicesi...

Herkese yepyeni bir yazımdan daha merhabalar... Bugün sizlere son bir ay içerisinde edindiğim ama paylaşmaya yeni fırsatım olan kitap alışverişlerimden bahsedeceğim. Kitaplarımın tamamı uygun fiyatlara alınmıştır. Yani her zaman pahalı kitap almadığım gibi ucuza kitap almayı seven arkadaşlarıma da fıkir vermesi bahabında yazılmış bir yazıdır bu. İşte aldığım o birbirinden harika kitaplarım:


2.Elciden 25 TL vererek aldığım iki kitap.

Bugün Happy Center'dan 8.95'e aldığım yazarının iranlı olduğu kitabın kapak detayı çok hoşuma gitti. Miğferdeki yüz aslında kapak arkasında yer alan sayfada mevcut.

 2. Elciden temin ettiğim "Ateş Tahtı" Kane Günceleri Serisinin ikinci kitabı. Şu anda serinin birinci kitabı da elimde mevcut ama henüz okumaya başlamadım. Peki neden mi aldım? Rick Riordan'a güveniyorum.
 Ve...Ve... Barış Müstecaplıoğlu'nun nihayet ikinci serisine başlayabileceğim. Kendisi benim Perg Efsaneleri serisi ile tanıdığım muazzam bir yazar ve şimdi de çalıştığım D&R şubesi ile tanışabildiğim daimi müşterim.Gerçekten tanışma fırsatını yakaladığım için kendimi şanslı hissediyorum.
 Kabul ediyorum kapak iğrenç ama fantastik sonuçta.

Vee yine yukardaki 9 kitap gibi ikinci el olarak edindiğim "HOBBİT". Kitap, Hobbit'in 6:45 yayınları ile çıkmış ilk baskılarından. 

Vee, işte alttakilerde benim Migros'u gezerken tesadüfen son gününe yetiştiğim Babalar Gününe ve Okul Tatiline denk gelen %40 lık indirimden yararlanarak edindiğim eserler.


 Uyumsuz serisi filmden sonra popülerleşen bir seriydi bakalım ben sevebilecekmiyim.

 İşte bu yazar okunur. "Mutlu Olmak İsteyen Adam" ile tanıdığım Laurent Gounelle'nin şu anda elimde olmayan bir tek "Tanrı Daima Tedbil-i Kıyafetle Gezer" kitabı.
 Vee, bu iki kitaptan sonra resmen Sarah Jio kitaplarını tamamlamış olacağım.
 HADES'İN EVİ. Uzun süredir çıksın diye beklediğim, daha sonra çıkıncada param olmadığı için alamadığım "Hades'in Evi" aslında Olimpos Kahramanları'nın dördüncü ve sondan bir önceki kitabı.

VEE, D&R'dan 5 TL'ye EDİNDİĞİM KİTAPLAR...  


Son olarak da Ephesus Yayınları'ndan yorumlamam için gelen "Kayıp Kızlar Adası"

Anlayacağınız son bir içinde kitaplığıma 41 adet kitap eklendi. Böylelikle okumam gereken kitap sayısı da 56'ya çıktı. Sizden de öncelikle hangisini okumamı istediğinize dair yorumlarını bekliyorum. Hepinize bol kitaplı haftalar.


2 yorum:

Kopyala-Yapıştır yaparak İfade bırakabilirsiniz!
😂😉😊😋😍😘😗😙😚🙂🤗😇🤓🤔😐😑😶🙄😏😯🤐😮😥😣😒😓😔😕🙃😟😞😖🙁😢😭😦😰😳😵😡😠