Biraz Alışverişe Kim Hayır Diyebilir ki?

Yepyeni bir gecikmiş yazımdan daha merhabalar. '_'
Gecikmiş diyorum çünkü şimdi size sıralayacağım tüm ürünler geçen hafta alındı ve maalesef iş yoğunluğumdan şimdi yazmaya fırsat buldum.
Geçen hafta perşembe günü 7.sınıfa giden yeğenimin okulu açılmadan şöyle bir İstanbul turu yapalım dedik ve ilk önce Avcılar'daki 2.el kitapçıma uğradık. Ta bi yine dayanamadım ve birbirinde güzel bu üç kitabı aldım.
"Mutlu Olmak İsteyen Adam" okundu bile. Birazdan yorumum da gelir. Bu arada üç kitaba 25 TL verdim bilginize.

Evet, Avcılar'dan metrobüs ile Cevizlibağ durağına gidip oradan da tramvay ile Sultanahmet durağına gittik. Gerçekten uzun süredir hiç bu kadar gezmemiştim diyebilirim. Yürüyerek Gülhane Parkı'nın içinden geçerken de birbirinde güzel çiçek kokuları ve cıvıl cıvıl kuş sesleri de bizi mest etti. Gülhane'den Eminönü'de yürürken Eminönü kıyı şeridinde İstanbul Büyükşehir Belediyesinin açmış olduğu ve istanbulu anlatan hediyelik eşyaların ve kitapların bulunduğu küçük işletmeye uğradık ve ben bu güzel ayracı aldım.

Fiyatı 3 TL idi ve bana makul göründü. İnşallah bir daha gidip bu sefer  İstanbul'lu ürünleri benim gibi çok seven blogdaş ablam için çeşit çeşit alacağım.

Ertesi Gün ve tabi ki iş var ama çalıştığınız yer bir kitapçı ve bir AVM ise yine alışverişe devam edersiniz.

Aylık olarak yine "CNBC-E" dergimi ve buna ek olarak birde "Sabitfikir" dergisi alıyorum aldım.CNBC-E dergisinde bu ay film ekinde vizyona yeni giren "Para Avcısı" var. Bu arada filmin kitabı da film afiş görseliyle bazı D&R şubelerinde yeni çıkanlar arasında kendine yer edindi.Bu edebiyat dergisine bayıldım. Derginin içindeki "Esinti mi, Çalıntı mı?" yazısını mutlaka okuyun derim. Kimler kimler de esinlenmiş, yoksa çalmış mı demeli?

Evet, Turkcell prof. Kulübü üyesiyseniz o zaman D&R şubelerinden her cuma bir kampanyaya dahilsiniz demeli. Turkcell prof. Kulübü'ne üye olanlar her cuma D&R'dan seçili kitapların bazılarından %50 indirimli kitap alabiliyorlar. İki hafta önce Doğan Egmont yayınlarından seçili kitaplarda %50 indirim vardı ve bu hafta da Top 10 listesinden seçtiğiniz bir kitapta %50 indirim vardı ve bende bu durumdan yararlanarak "Böğürtlen Kışı" kitabını %50 indirimli aldım. Bakalım yarın bizi nasıl bir indirim bekliyor.Ve yemek molası...
Genelikle hep Tcibo'nun pahalı olduğunu düşünmüşümdür ama yemek molamda bir göz atayım dedim ve göz atmakla yetinmeyip indirimdeki bu dergiliği aldım.


Dergiliğin fiyatı 7.50 TL idi. Bu arada bu dergilikle aynı desende not defterleri, kalemler, post-itler ve dosyalar da Tcibo'da. Bence bir göz atın derim.

İşte bir hafta böyle geçmiş. Peki siz neler yaptınız, neler yapıyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin!


3 yorum:

  1. Merhaba
    Bundan böyle bu güzel bloğun takipçisiyim. Ben de bloğuma beklerim.
    Görüşmek üzere…

    YanıtlaSil

Kopyala-Yapıştır yaparak İfade bırakabilirsiniz!
😂😉😊😋😍😘😗😙😚🙂🤗😇🤓🤔😐😑😶🙄😏😯🤐😮😥😣😒😓😔😕🙃😟😞😖🙁😢😭😦😰😳😵😡😠