"Aslan Çocuk"

Kitabın Adı: Aslan Çocuk
Orijinal Adı: LIONBOY
Yazarı: Zızou Corder

Çeviren: Gökçen Ezber
Yayın Evi: Beyaz Balina Yayınları
Sayfa Sayısı: 316
Tür: Çağdaş Gençlik, Bilim-Kurgu, Macera 

Seri: Aslan Çocuk Serisi-1.Kitap


Tanıtım Yazısı:
Gizemli bir şekilde ortadan kaybolan bir aile, Kedilerin dilini konuşabilen bir çocuk, sıra dışı bir sirk ve gözü kara serseri bir haydut... Esrarengiz bir serüven öyküsüne hazır olun!

Bir gün eve gelip de anne ve babanızın kaçırıldığını öğrendiğinizde ne yaparsınız? Eğer Charlie gibi cesur bir çocuksanız, onları bulup kurtarmak istersiniz. Kedilerle ve Aslanlarla da konuşabildiğiniz içip, sokak Kedileri ve kocaman bir sirkte tutulan Asla ti arkadaşlarınız size bu konuda yardım edeceklerdir, üstelik anne babanızı kurtarmaya çalışırken, dünyanın kaderinin de sizin elinizde olduğunu unutmayın.


Üç kitaptan oluşan ASLAN ÇOCUK dizisinin bu ilk kitabını okurken, dikkatti olun, Charlie'nin tehlike ve macera dolu Öyküsüne kendinizi kaptırmayın.Yorumum

Olağanüstü bir tarzda yazılmış romanın (Aslan Çocuk) her sayfası etrafınızı sarıyor. Kitabın konusu ise şöyle: Charlie adlı karakterimizin anne ve babası (Aneba ve Magdelen veya Magdelen ve Aneba) bilim adamlarıdır ve kaçırılırlar. Kaçıranlarla bağlantısı olan Rafi’de Charlie’yi bir yere kapatır ama Charlie buradan kaçmayı başarır ve kendine has olan Kedilerle ve Aslanlarla konuşma yeteneğini kullanarak anne ve babasının Paris’e, ardından da Venedik’e götürüldüğünü öğrenir ve onların neden ve nereye kaçırıldıklarını bulmak ve onları kurtarmak için çeşitli maceralara atılır. Ama bu macerada yalnız olmayacaktır.
Lütfen bizden yorumlarınızı esirgemeyiniz… 
Puanlama:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kopyala-Yapıştır yaparak İfade bırakabilirsiniz!
😂😉😊😋😍😘😗😙😚🙂🤗😇🤓🤔😐😑😶🙄😏😯🤐😮😥😣😒😓😔😕🙃😟😞😖🙁😢😭😦😰😳😵😡😠