"D&R Topten ve Top 20 Listesi"

Bugün haftalık izin günüm ve dün D&R'nin çalıştığım şubesine haftalık topten ve Top 20 listesi geldi. Haydi hemen düzenlemeye giriş ve tabi sizin içinde bir yere bu listeyi not aldım. Gerçekten bu liste sürprizlerle doluydu. Daha önce Toptende yer almayan iki yeni çıkmış eser toptene giriş yaptı. Bunlar: İlker Başbuğ'un yazmış olduğu "Suçlamalara Karşı Gerçekler" ve İskender Pala'nın yazmış olduğu en son ve en yeni eseri "Mihmandar".

İşte sıralama halinde topten ve top20 listesi:

1.Numara: Allah De Ötesini Bırak - Uğur Koşarİçinde dini öğelerin bulunduğu kitabımız oldukça fazla bir satışı olan bir eser. Yazarımızın tek bu eseri değil diğer yazmış olduğu eserlerde mağazamızda çok satmakta.
2.Numara: Suçlamalara Karşı Gerçekler - İlker BaşbuğGeçen hafta top20 içerisinde yer alan İlker Başbuğ'un yeni kitabı "Suçlamalara Karşı Gerçekler" Türkiye Politikasına değiniyor. Kaynak Yayınlarından çıkan eserimizin son hali ne olur bilemiyorum.

3.Numara: Ustam ve Ben - Elif Şafak

Elif Şafak'ın yazmış olduğu son eser olan Ustam ve Ben şu anda düşüşte. Geçen hafta bir numarayı Uğur Koşar'ın yazmış olduğu "Ustam ve Ben"e kaptıran "Ustam ve Ben", bu hafta da iki numarayı İlker Başbuğ'un "Suçlamalara Karşı Gerçekler" adlı eserine kaptırdı. Mimar Sinan'ın hayatına konu edinen eserimiz benimde okumak istediğim eserler arasında.
4.Numara: Mihmandar - İskender Palaİskender Pala'nın son kitabı da yeni çıkmasına rağmen toptene bu hafta giriş yapan bir diğer eser. Eserimiz Eyüp Sultan h.z. bahsetmekte.
5.Numara: Sabah Uykum - Ahmet BatmanAhmet Batman "Sabah Uykum" ve "Soğuk Kahve" kitapları ile toptende bir aşağı bir yukarı gidiyor ama bir türlü listeden çıkmayı düşünmüyor. Destek Yayınlarını ve Ahmet Batman'ı kutlamak gerek.


6.Numara: Soğuk Kahve -Ahmet Batman

7. Numara: Bukre - Kahraman Tazeoğlu

8.Numara: Beyoğlu'nun En Güzel Abisi - Ahmet Ümit

9.Numara: Bir Psikiyatrinin Gizli Defteri - Gary Small - Gigi Vorgan

10.Numara: Böğürtlen Kışı - Sarah Jio

11.Numara: Kürk Mantolu Madonna - Sabahattin Ali

12.Numara: Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda - Yılmaz Özdil

13.Numara: Kardeşimin Hikayesi - Zülfü Livaneli

14.Numara: Haz - Seda Diker

15.Numara: Ve Dağlar Yankılandı - Khaled Hosseini

16.Numara: Aynı Yıldızın Altında - John Green

17.Numara: Çırılçıplak Aşk - Aref Vartanyan

18.Numara: Saftirik Greg'in Günlüğü 8:Batsın Bu Dünya! - Jeff Kinney

19.Numara: Çarşı Geliyoor! - Çarşı ve Horza Beşiktaş

20.Numara: Cehennem - Dan Brown


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kopyala-Yapıştır yaparak İfade bırakabilirsiniz!
😂😉😊😋😍😘😗😙😚🙂🤗😇🤓🤔😐😑😶🙄😏😯🤐😮😥😣😒😓😔😕🙃😟😞😖🙁😢😭😦😰😳😵😡😠